Styl życia

Skąd pomysł na koszulkę z nadrukiem?

Dylemat jest jasny… skąd wziąć pomysł na wzór na koszulce? Przecież chcemy, aby to był wyjątkowy prezent dla bliskich albo dla nas samych, doskonale wiemy jak poradzić sobie z kreatorem koszulek, ale kurczę brakuje tego „czegoś”.

Wyraź swój nastrój 🙂

Pierwsza opcja to chęć pokazania wszystkim dookoła, co czujemy lub myślimy. Przygotujmy sobie nawet 7 koszulek na 7 dni tygodnia, w ulubionym kolorze lub kilku różnych, które będą odpowiadać treści. Można do tego wykorzystać np. emotikonki. Mamy je w Messengerze, na Facebooku, używamy ich w mailach, no po prostu wszędzie, gdzie mamy tylko okazję, więc czemu by tego nie powtórzyć i na koszulkach?

Nie ograniczajmy się przy tym. Łatwo możemy stworzyć z tego historyjki, kiedy załóżmy nie do końca wiemy jaki mamy humor danego dnia, to załóżmy t-shirt z nadrukiem dwóch rywalizujących ze sobą skrajnych emotikonek. A nuż spotkana przez nas na mieście osoba przechyli szalę w konkretną stronę.

Pasja bliżej serducha.

Weźmy pod uwagę jeszcze inną opcję. Masz swoją pasję, załóżmy interesujesz się kulinariami, lubisz gotować, pichcić, oglądasz te wszystkie programy kulinarne na TVN-ie, Polsacie i KuchniaTV. Śledzisz uważnie nowe trendy, podchwytujesz przepisy innych i modyfikujesz we własnym domu. Można śmiało powiedzieć, że jesteś CookMaster. No sorry, ale aż żal się tym nie pochwalić. Zainspiruj się choćby za pomocą wyszukiwarki Google i znajdź odpowiedni element graficzny, następnie dorzuć do niego to hasło i włala… koszulka z nadrukiem jak się patrzy i swoją pasję faktycznie masz bliżej serducha.

Cytaty mistrzów literatury.

„Własny t-shirt jest jak własny zegarek. Po prostu własny” tak powiedział kiedyś Paolo Coehlo. No dobra, może nic takiego nie stwierdził, ale motyw z jego cytatami jest powszechnie znany. Czemu by tego nie wykorzystać? Więcej, czemu nie sięgnąć po cytaty innych mistrzów literatury, a może nawet i po znane, charakterystyczne motywy wizualne z wybranej okładki jako zaaranżowany fragment albo element waszej grafiki? No przecież, że to też jest mega rozwiązanie.

To co lubisz 🙂

Inspiracji i pomysłów może być zatem wiele. Podstawa to przysiąść i zastanowić się co lubisz albo co lubi osoba, którą chcesz obdarować taką koszulką. To Cię nakieruje czego należy szukać, wokół czego działać. Mamy nadzieję, że ten tekst w jakimś stopniu będzie dla Was inspirujący, a jeśli tak, to nie pozostaje nic na przeszkodzie i możecie już przygotować sobie projekty koszulek w naszym kreatorze.

Pozdrawiamy. Zespół PrintIdea.pl

Śledź nas w swoich ulubionych mediach
Facebook
Instagram
Twitter

Polecane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *