Styl życia

Pasjonaci z koszulkami

Trafiają do nas różne zapytania na temat koszulki z własnym nadrukiem, czy też koszulki z własnym projektem. Bardzo często czegoś takiego szukają ludzie, którzy mają swoją pasję i dzięki ekspozycji konkretnego wzoru na koszulce chcą po prostu pokazać się innym, pochwalić się swoimi osiągnięciami lub wzbogacić event, który organizują albo zamierzają odwiedzić. T-shirt z nadrukiem ma to do siebie, że jest to uniwersalna forma i można z niej skorzystać przy bardzo wielu okazjach.

Koszulki na eventy

Załóżmy, że organizujesz właśnie jakiś event. Masz całą checklistę potrzebnych rzeczy, czyli np. może to być konieczność załatwienia nagłośnienia, oświetlenia, transportu, wyżywienia, czy też zadbania o zaproszenia itp. Są to elementy w zależności od rodzaju wydarzenia obowiązkowe, ale są też elementy, które składają się na tzw. branding eventu, czyli wszelkie materiały poligraficzne, banery, flagi, dekoracje, ale również i koszulki. Na pewno nie raz zdarzyło Ci się być w jakimś miejscu, gdzie inni odwiedzający mieli na sobie okazjonalne t-shirty. To niby niewielka rzecz, ale należy przyznać, że robi klimat. Jeśli to jest koncert, to ludzie kupią koszulki z nazwą zespołu; jeśli to jest festiwal kulinarny, to będą mieli koszulki z logo festiwalu; jeśli jest to zlot pasjonatów piw domowych lub motocykli, to też na tę okazję coś specjalnego przygotują. Chodzi o to, że koszulka jest bardzo praktycznym gadżetem, który pozwala się również identyfikować pewnej grupie, pewnej społeczności.

Koszulka na event | Źródło: Kilkaslowopiwie.com

Koszulka na event | Źródło: Kilkaslowopiwie.com

Koszulki na wieczór kawalerski lub panieński

Inną formą eventu jest wieczór kawalerski lub panieński. Pewnie nie raz spotkałeś się – nasz drogi czytelniku – z grupkami rozweselonych ludzi, którzy świętowali ostatnie wolne chwile swoich znajomych i nie raz można było ich rozpoznać właśnie po koszulkach. Na rynku jest wiele gotowych wzorów i koszulek, ale jeśli ma to być wyjątkowy wieczór, to czemu nie zrobić wyjątkowych koszulek z własnym, dedykowanym wzorem? Od razu oczywiście podsuwamy Ci tutaj opcję z naszym kreatorem na stronie www.printidea.pl, bo taki wariant przecież wcale nie musi być trudny w realizacji :).

Koszulka na wieczór kawalerski | Źródło: Google

Koszulka na wieczór kawalerski | Źródło: Google

Koszulki dla kolekcjonerów

Pojawiają się i kolekcjonerzy różnych rzeczy, którzy chcą pojedynczą sztukę, tylko dla siebie, ale przygotowują ją na spotkania z innymi kolekcjonerami. Można w takim przypadku zabłysnąć w towarzystwie nie tylko swoją bogatą kolekcją i wiedzą, ale i prezentacją. Wiesz niby znów nic wielkiego, ale podkreśla to chociażby oddanie się swojej pasji.

Poszukiwania w sieci

Wszyscy ci pasjonaci, którzy chcą takie koszulki z własnym nadrukiem, szukają informacji na ten temat w internecie. Na różnych forach pojawiają się zapytania o namiary. Trzeba mieć jednak na uwadze, że jak cię widzą, tak cię piszą. Jeśli już się decydujesz na zorganizowanie odpowiednich t-shirtów, to pomyśl też o jakości. Trochę słabo będzie to wyglądać, gdy obdarowani przez Ciebie uczestnicy eventu, będą chodzić w poprutych koszulkach. Efekt wówczas będzie odwrotny od zamierzonego. Wybieraj wiarygodnych dostawców, takich jak my :).

Śledź nas w swoich ulubionych mediach
Facebook
Instagram
Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *