Projektowanie

Kubki z nadrukiem. Jaka jest ich cena?

Ceny kubków z nadrukiem są w sieci mocno zróżnicowane. To fakt.

Z czego mogą wynikać takie różnice cenowe?

W poniższym artykule postaramy się odpowiedzieć na kilka istotnych pytań, które mogą się nasuwać podczas przeglądania kolejnych stron z ofertami.

Cena kubka z nadrukiem, a ilość.

Podstawowym czynnikiem warunkującym cenę kubka z nadrukiem jest ilość zamówienia. Nie od dzisiaj wiadomo, że jest to jeden z podstawowych czynników wpływających na cenę.

 

 

Nie jest to jednak rozwiązanie najlepsze z punktu widzenia klienta indywidualnego chcącego zamówić coś okazjonalnie.

W takim przypadku najlepszym cenowym rozwiązaniem jest wyszukanie kubka będącego aktualnie w promocji. Przykładem może tutaj być „kubek na 100% autorski” naszego pomysłu.

Kubek z autorskim nadrukiem

Jakość kubka, a jego cena.

Innym ważnym w dzisiejszych czasach czynnikiem jest rodzaj kubka. Jeżeli nie posiadasz zmywarki to śmiało możesz pokusić się na najtańsze ECO oferty na rynku, ponieważ mycie ręczne nie spowoduje w większości przypadków niekorzystnych zmian mogących wpłynąć na utratę jakości nadruku.

Jeśli jednak myjesz głównie w zmywarce to kubek musi być pokryty specjalną warstwą ochronną, inaczej jakość będzie rozmywać się w oczach. Kubki przygotowane do ochrony nadruku nie poddającego się działaniu wysokich temperatur oraz działaniu detergentów myjących posiadają niewidzialną powłokę poliestrową, która chroni to co dla Ciebie ważne – nadrukowany obraz, zdjęcie, grafikę lub napis.

 

Chcesz zamówić kubki z nadrukiem na jakiś firmowy event, lub po prostu interesuje Cię ich większa ilość to skontaktuj się proszę z nami.

Przedstawimy Ci możliwie najlepszą ofertę.

Tak, chcę o coś zapytać

  Śledź nas w swoich ulubionych mediach
  Facebook
  Instagram
  Twitter

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *