Inne

Współpraca z blogerami

Sierpień był dla nas niezwykle intensywny. Podejmowaliśmy szereg różnych działań i nawiązaliśmy współpracę z kilkoma blogami. Jednym z jej efektów było zorganizowanie konkursu na blogu Ciastkozercy.pl, w którym były do wygrania przygotowane przez nas koszulki z nadrukiem według projektu Róży, autorki bloga.

Blog Ciastkozercy.pl poświęcony jest największej pasji jego autorki, czyli pieczeniu wszelakich ciast oraz ciasteczek. Można tam znaleźć przepisy między innymi na przepyszne muffiny z karmelem, czy też wiele letnich słodkich przekąsek.

Konkurs był prosty, wystarczyło udzielać się w komentarzach pod wybranym przepisem na blogu lub na fan page’u. Dziewczyny, które wygrały otrzymały po takiej koszulce jak na poniższym zdjęciu. Wyprodukowanie jej nie zajęło nam wiele czasu. Róża przysłała projekt, przygotowaliśmy komplet i wysłaliśmy. Zatem jak widać to nic trudnego, a gdy korzystacie z naszego kreatora koszulek na stronie, jest jeszcze łatwiej.

Jeśli prowadzicie ciekawe blogi tematyczne i chcielibyście z nami nawiązać taką współpracę, to piszcie na nasz adres e-mailowy: biuro@printidea.pl.


– –
Współpraca z blogerami, koszulki z nadrukiem

Śledź nas w swoich ulubionych mediach
Facebook
Instagram
Twitter

Polecane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *